میزکار قنادی – کارگاهی قنادی

میزکار قنادی چیست؟

یکی از مهم ترین تجهیزات هرسرآشپزی برای تهیه انواع شیرینی ،کیک و نان میزکار قنادی است که به افراد کمک می کند کارهای خود را با سرعت و دقت زیادی انجام دهند.میز کار قنادی یک وسیله با کاربرد بالا است که سه طبقه مجزا دارد. بالاترین طبقه آن بسیار مستحکم است تا در برابر ضربات و فشار مقاوم باشد و شکل خود را حفظ کند؛ به همین دلیل سرآشپز برای ورز دادن خمیر و استفاده از ابزار آلات متنوع بر روی آن به مشکل بر نخواهد خورد. البته طبقه دوم نیز با ورق استیل ضد زنگ پوشیده شده است و محل مناسبی جهت قرارگیری کاردک ها و لوازم مختلف شیرینی پزی و آشپزی خواهد بود. پایین ترین طبقه این میز نیز همانند پاتراکی ساخته می شود و اگر ظروفی را در زمان پخت و پز نیاز دارید، در این طبقه قرار دهید که بتوانید به سرعت به آن دسترسی داشته باشید.

گروه تولیدی “صنایع برودتی آزادی” انواع میزکار قنادی و  شیرینی پزی و تمام محصولات کارگاهی قنادی را در ابعاد مختلف را  بنا به درخواست و نیاز مشتری تولید می کند،این میزکار ها از جنس فلز تمام استیل در مدل های  دو طبقه و سه طبقه و دارای یک کشو نگهداری ابزار کار تولید می شود، همچنین طبقه بالای آن بسیار مقاوم میباشد تا در برابر ضربات  و فشارهای کار مقاوم باشد، و بتواند شکل خود را حفظ نماید.

در زیر نمونه هایی از میزکار های تولید شده برای مشتریان را می توانید ملاحظه نمایید، که البته برای دیدن نمونه های بیشتر محصولات این دسته به پایین صفحه فوق مراجعه نمایید.

مشخصات میزکار قنادی

وزن میزکار قنادی:

این میز کارهای قنادی به دلیل ماهیت استفاده برای کارگاه و قرار گرفت بار و اجناس بر روی آن توانایی تحمل وزن تا ۱۸۰۰ کیلو گرم را دارند.

جنس میزکار قنادی:

میزکار قنادی تولید شده از ورق و پروفیل پرس شده ۱/۵استنلس استیل ضد زنگ زدگی می باشد،
و همچنین در میزکار های فوق ازتخته پلاستیکی upvc زیر ورق استیل  فوقانی برای صداگیری و تقویت استحکام میزکارکه با روکش دو رو استیل استفاده شده است.

دیگر مشخصات کارگاهی قنادی:

همچنین تمام شکاف و لبه های تیز از میزکار قنادی حذف شده است و دارای پایه های قابل تنظیم ارتفاع و تراز، و دقیقا مطابق با اصول بهداشتی و بسیار کاربردی طراحی گردیده است.
میز کار قنادی گروه صنایع برودتی آزادی در سه درجه کیفیتی و قیمتی تولید میگردد. که دلیل این تفاوت قیمت ها به خاطر توان مشتریان و همچنین متریال و زمان به کار رفته جهت ساخت محصول می باشد. زیرا ممکن از در کارگاهی نیاز به میزکار با قدرت تحمل وزن بالاتر نسبت به کارگاه دیگر باشد.

این مجموعه نیز با توجه به شعار خود و مسیر خود که تنها و تنها جلب رضایت مشتری است این تنوع محصول را ایجاد نموده تا مشتریان عزیز بتوانند متناسب با نیاز خود احتیاجات خود را مرتفع سازند.
جهت اطلاعات بیشتر درباره این محصول و سایر محصولات از جمله: تاپینگ بستنی، کارگاهی قنادی ویترین قنادی، فریزر کیک قنادی، یخچال قنادی  و سایر محصولات و دریافت عکس می توانید از طریق درباره ما مکاتبه نمایید،
مطمئنا کارشناسان ما به بهترین نحو ممکن، شما را راهنمایی خواهند نمود.

کاربرد میزکار قنادی

 از مهم ترین کاربرد های میزکار قنادی میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

پهن نمودن و قالب زدن انواع خمیر و کارهای متفاوتی از قبیل تزئین و چیدن یا درست کردن شیرینی و کیک . به این علت که شیرینی ها در طرح ها، اندازه ها و شکل های متفاوتی درست می شوند، نیاز به قالب های متعددی داریم که جزو ابزار کار در شیرینی پزی ها و قنادی ها می باشد. مسطح و یکنواخت بودن سطح میز باعث دقت وکارایی بهتر استادکار میگردد. در طبقات زیرین میتوان انواع مواد مصرفی و غیر مصرفی را قرار داد . ابعاد بزرگ آن موجب می شود، در یک شیرینی پزی یا رستوران بزرگ با کمبود فضا جهت آماده سازی مواد غذایی مواجه نشید ؛ در نتیجه می توانید با داشتن این میزکارهای قنادی به کار خود نظم دهید و از بهداشت مواد خوراکی خود اطمینان حاصل کنید.

همکاران ما:شرکت هومسان