یخچال کیک رومیزی

یخچال کیک را این روزها بیشتر در قتادی‌ها و شیرینی فروشی‌ها می‌بینیم. همانطور که می‌دانید استفاده از انواع یخچال‌های صنعتی یکی از مهم‌ترین موارد برای راه‌اندازی یک فروشگاه است. این یخچال‌ها از فاسد شدن مواد غذایی جلوگیری می‌کنند در نتیجه اهمیت بسیار زیادی نیز دارند. این نوع یخچال صنعتی قدرت بسیار بالایی برای محافظت از مواد غذایی و شیرینی‌ها در برابر فاسد شدن دارد همچنین با توجه به ساختار ظاهری که دارد به خوبی مواد غذایی را در معرض دید قرار می‌دهد. همانطور که گفتیم یخچال‌های کیک در مدل‌های مختلفی ساخته می‌شود. از جمله مدل یخچال خوابیده تولید می‌شود. کاربردهای این مدل از یخچال‌های کیک بسیار بیشتر از مدل‌های دیگر است در نتیجه تاثیر زیادی نیز در فروش قنادی شما دارد. در ادامه به بررسی این یخچال و کاربردهایی که دارد می‌پردازیم تا بتوانید بهتر و بیشتر با این مدل آشنا شوید. این شناخت به شما در خرید یک محصول با کیفیت و کاربردی کمک زیادی می‌کنید. همچنین می‌توانید یخچال دلخواه خود را از سایت ویترین قنادی به صورت آنلاین خریداری کنید یا به صورت سفارشی یخچال مورد نظر خود را طراحی و سفارش دهید.

یخچال ویترینی

یخچال کیک با افزایش پیدا کردن قنادی‌ها و شیرینی فروشی‌ها چند سالی است طرفداران بسیاری پیدا کرده است. در واقع این نوع از یخچال‌ها اهمیت زیادی در شیرینی فروشی‌ها دارند در نتیجه در مدت زمان کم توانسته‌اند به جایگاه خوبی در حوزه فروش یخچال صنعتی برسند. تا چند سال پیش مدل‌های یخچال‌های قنادی بسیار محدود و عادی بود و همه از یخچال‌های معمولی برای نگه‌داری کیک و شیرینی استفاده می‌کرده‌اند. 

یخچال کیک - ویترین قنادی

اما این روزها یخچال‌های کیک در ابعاد و اندازه‌های مختلفی تولید و فروخته می‌شوند. استفاده از یک یخچال خوابیده برای نگه‌داری کیک در قنادی‌های کوچک بسیار مهم است. این یخچال‌ها همانطور که گفتیم ابعاد مختلفی دارند در نتیجه شما می‌توانید با توجه به فضایی که در فروشگاه در اختیار دارید، یخچال متناسب خود را سفارش دهید. استفاده از یخچال‌های کیک به دلیل شیشه‌ای بودن نمای رو به رویی آن‌ها تاثیر زیادی در فروش دارد. چرا که مشتری می‌تواند به طور کامل کالا و کیک را بررسی و انتخاب کند.

قیمت یخچال کیک

فریزر کیک از دیگر محصولاتی است که در کنار این نوع یخچال اهمیت زیادی دارد. قیمت یخچال خوابیده و دیگر یخچال‌های خوابیده به عوامل بسیاری بستگی دارد به همین دلیل  باید در هنگام خرید به این موارد توجه بسیاری داشته باشید. از جمله موارد مهم می‌توان به ابعاد و نوع موتور یخچال‌های کیک اشاره کرد. هرچه قدرت سرما سازی یخچال بالا باشد در نتیجه قیمت یخچال نیز افزایش پیدا می‌کند. در ادامه با برخی از موارد مهم به صورت خلاصه آشنا می‌شویم.

  • کاهش یافتن فضا: در مقایسه با دیگری یخچال‌های صنعتی یخچال کیک فضای کمتری را اشغال می‌کند.
  • دسترسی: دسترسی راحت به کیک و شیرینی از دیگرموارد مهم برای قیمت گذاری یخچال‌های کیک است.
  • طراحی: طراحی یخچال‌ها و فریزهای کیک بسیار زیبا و کاربردی است. در این نوع یخچال‌ها از نورپردازی LED استفاده شده است در نتیجه ظاهری بهتر به یخچال شما می‌دهد.
  • حمل و جا به جایی: استفاده از چرخ در زیر یخچال برای جا به جا کردن یخچال از دیگر موارد مهم در قیمت گذاری یخچال‌های صنعتی و فروشگاهی است.
  • قدرت موتور یخچال: همانطور که گفتیم قدرت موتور یخچال اهمیت زیادی در قیمت گذاری یخچال‌ها دارد. پس در هنگام خرید یخچال کیک به نوع کمپرسور و قدرت آن توجه داشته باشید.
یخچال کیک - ویترین قنادی

قیمت یخچال کیک و شیرینی

این نوع یخچال یکی از یخچال‌های پرکاربرد در قنادی است که انواع مختلفی دارد و با توجه به نیاز و بودجه خود می توانید هر کدام از این مدل های یخچال را خریداری کنید بدنه یخچال کیک معمولا از ورق های استیل ساخته شده است. که در نتیجه به به عایق بندی یخچال کمک زیادی می‌کند. در مدل‌های قدیمی یخچال‌های صنعتی فوم پلی یورتان برای عایق بندی تزریق شده است. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های خرید این نوع یخچال، ساخت سفارشی محصولات است. شما می‌توانید با توجه به سلیقه خود و فصایی که در اختیار دارید، یخچال خود را در ابعاد و اندازه‌های مختلف سفارش دهید. همچنین می‌توانید نوع کمپرسور خود را نیز انتخاب کنید.

یخچال کیک - ویترین قنادی

یخچال شو کیک ایستاده

همانطور که از اسم یخچال کیک مشخص است این یخچال برای قنادی‌ها و شیرینی فروشی‌ها استفاده می‌شود. یخچال شو کیک باید ویژگی‌های متفاوتی نسبت به دیگر یخچال‌ها داشته باشد تا به عنوان این نوع یخچال در فروشگاه‌ها استفاده شود. این نوع از یخچال‌ها دارای یک شیشه سکوریتی شفاف هستند که در نتیجه به مشتری این امکان را می‌دهد دید کامل و واضحی نسبت به محصولات داخل یخچال داشته باشد. شیشه‌ای بودن ویترین کیک در یخچال خوابیده یا حتی یخچال ایستاده تاثیر زیادی در افزایش فروش قنادی دارد. در هنگام خرید انواع یخچال کیک حتما به عایق بندی یخچال و نوع درب‌های آن توجه داشته باشید. 

در صورتی که عایق‌بندی یخچال کیک شما مناسب نباشد در نتیجه کیک و شیرینی‌های فروشگاه به سرعت خراب می‌شوند. نوع کمپرسور نیز اهمیت زیادی در تازه نگه‌داشتن شیرینی‌ها و کیک‌ها دارد. چرا که در یک قنادی در ساعت‌های اولیه صبح کیک‌های تولد و شیرینی‌های تر و خشک و آماده می‌شوند و در یخچال نگه‌داری می‌شوند.

برای خواندن مطالب درمورد یخچال آکواریومی میتوانید:

عوامل تاثیرگذار بر قیمت یخچال کیک

از جمله عوامل تاثیرگذار در قیمت یخچال کیک همانطور که گفتیم ابعاد و نوع کمپرسور است. برای نگه‌داری کیک و شیرینی‌ها شما به یک یخچال با سرما سازی مناسب نیاز دارید. ابن مسئله تاثیر زیادی در تازه نگه‌داشتن کیک‌ها و شیرینی‌های فروشگاه دارد. در صورتی که برای نگه‌داری شیرین‌های خشک به دنبال یخچال هستید باید یخچالی را خریداری کنید که سرما سازی زیادی نداشته باشد. برای خرید یک یخچال صنعتی مناسب حتما قبل از خرید نیازهای خود و محیط را برررسی کنید تا بدون مشکلی یخچال کیک یا دیگر یخچال مورد نظر خود را با بهترین قیمت خریداری کنید.

خرید از سایت ویترین قنادی

شما می‌توانید یخچال کیک خود را به صورت انلاین و همراه با بهترین قیمت از سایت ویترین قنادی خریداری کنید. این مجموعه با ۱۵ سال سایقه در حوزه تولید و فروش انواع یخچال صنعتی و فروشگاهی مانند یخچال خوابیده بهترین گزینه برای خرید آنلاین است. تمامی محصولات این فروشگاه متناسب با نیازهای شما طراحی و تولید می‌گردند و دارای گارانتی و ضمانت نیز هستند. در صورتی که برای انتخاب مدل یخچال کیک مورد نیاز خود دچار تردید هستید می‌توانید با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید.

شما می‌توانید یخچال کیک خود را به صورت انلاین و همراه با بهترین قیمت از سایت ویترین قنادی خریداری کنید. این مجموعه با ۱۵ سال سایقه در حوزه تولید و فروش انواع یخچال صنعتی و فروشگاهی مانند یخچال خوابیده بهترین گزینه برای خرید آنلاین است.

بدنه یخچال کیک معمولا از ورق های استیل ساخته شده است؛ که در نتیجه به به عایق بندی یخچال کمک زیادی می‌کند.

قیمت این نوع یخچال متغییر است و با معیارهایی مانند ابعاد و نوع کمپرسور آن تعیین می شود.