یخچال ویترینی خوابیده

یخچال ویترینی جزو آن دسته از تجهیزاتی است که این روزها به دفعات در فروشگاه‌های بزرگ می‌بینید. معمولا فروشگاه‌هایی که با مواد فاسد شدنی سر و کار دارند از این نوع یخچال‌ها استفاده می‌کنند. این نوع یخچال صنعتی قدرت بسیار بالایی برای محافظت از مواد غذایی در برابر فاسد شدن دارد همچنین با توجه به ساختار ظاهری که دارد به خوبی مواد غذایی را در معرض دید قرار می‌دهد.همانطور که گفتیم یخچال‌های ویترینی در مدل‌های مختلفی ساخته می‌شود. یکی از محبوب ترین مدل‌های آن نیز، یخچال خوابیده است. این مدل با توجه به ظاهری که دارد کاربرد متفاوت‌تری نسبت به سایر مدل‌های یخچال ویترینی دارد. در ادامه با انواع این یخچال‌ها و کاربردهایی که دارند بیشتر آشنا می‌شویم. همچنین شما می‌توانید یخچال مورد نظر خود را از سایت ویترین قنادی خریداری کنید یا با توجه به نیاز خود یخچال مورد نظر خود را برای طراحی سفارش دهید و در کوتاه‌ترین زمان تحویل بگیرید.

یخچال ویترینی - ویترین قنادی

قیمت یخچال ویترینی

در کنار یخچال ویترینی، فریزر ویترینی نیز طرفداران بسیار زیادی دارد. در واقع تلفیقی از یخچال خوابیده و یخچال ویترینی را این روزها در طراحی فریزرهای ویترینی می‌بینیم. قیمت این یخچال‌ها به عوامل بسیار زیادی مرتبط می‌شود به همین دلیل باید در هنگام خرید به نیازهای خود و ویژگی‌هایی که یخچال و فریزرها دارند توجه بسیاری کنید. در ادامه با برخی از مزیت‌های فریزر و یخچال ویترینی می‌پردازیم:

  • کاهش فضا: یخچال‌های ویترینی فضای بسیار کمتری در مقایسه با یک یخچال خوابیده اشغال می‌کنند.
  • دسترسی آسان: یکی از مهم‌ترین مزیت‌های یخچال‌های ویترینی بدون شک، دسترسی آسان این مدل است. چرا که با تغییر فروشگاه ها مشتریان تمایل دارند، خودشان کالاهای مورد نیاز را از یخچال بردارند.
  • طراحی: در طراحی فریزر و یخچال ویترینی ظاهر، اهمیت بسیاری دارد. استفاده از شیشه‌های جذاب* نورپردازی LED و … همه از ویژگی‌های ظاهری این نوع یخچال صنعتی هستند.
  • حمل و جا به جایی: یخچال ویترینی دارای چرخ در قسمت زیرین خود است به همین دلیل می‌توان آن را به راحتی به قسمت‌های مختلف فروشگاه برد.
  • قدرت یخچال: قدرت سرما سازی یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که یک یخچال یا فریزر باید داشته باشد. همچنین شما می‌توانید دما را به صورت دلخواه نیز تغییر دهید.
  • نظافت: تمیز کردن یخچال‌ها یکی از مسائلی است که بسیاری از صاحبان فروشگاه ها با آن درگیر هستند. یخچال و فریزرهای ویترینی این امکان را به شما می‌دهند تا به آسانی محیط داخلی و خارجی را تمیز کنید.

یخچال ایستاده ویترینی

یخچال ویترینی - ویترین قنادی

یخچال ویترینی از جمله یخچال‌هایی است که انواع مختلفی دارد و شما می‌توانید با توجه به نیاز و بودجه خود یکی از این مدل یخچال‌ها را خریداری کنید. بدنه یخچال ویترینی معمولا از ورقه‌های استیل ساخته می‌شود. این کار به عایق کردن یخچال کمک بسیاری می‌کند. در مدل‌های قدیمی یخچال صنعتی معمولا از پلی یورتان برای عایق کردن استفاده می‌شده است. شما همچنین می‌توانید با توجه به کاربردی که دارید سایز و ابعاد یخچال خود را مشخص کنید. از یخچال ویترینی بزرگ معمولا در فروشگاه‌های زنجیره‌ای استفاده می‌شود و از سایز کوچک تر این یخچال‌ها در سوپرمارکت‌ها یا فست فودها استفاده می‌شود. همچنین شما می‌توانید با توجه به کاربردی که از یخچال دارید درب آن را بازشو یا کشویی انتخاب کنید.

برای آشنایی با یخچال شیرینی کلیک کنید 

قیمت یخچال ویترینی قنادی

مهم‌ترین کاربرد یخچال ویترینی استفاده از آن در قنادی‌ها است. این یخچال به دلیل ظاهری که دارد گزینه مناسبی برای شیرینی فروشی‌ها است. چرا که مشتری باید بتوانید به صورت کامل و واضح به شیرینی و انواع کیک‌های تولد را به آسانی تماشا کند. این نوع یخچال‌ها ممکن است قیمت متفاوت‌تری نسبت به سایر یخچال‌های ویترینی داشته باشد. پس بهتر است قبل از خرید یخچال ابتدا هدف خود از خرید را مشخص کنید. چرا که محصولی که قرار است شما در یخچال نگه‌داری کنید می‌تواند تاثیر زیادی بر انتخاب شما داشته باشد. از طرفی اندازه یخچال نکته دیگر است که باید در هنگام خرید به آن توجه کنید.

قیمت انواع یخچال ویترینی کوچک

عوامل بسیاری می‌توانند بر قیمت یخچال ویترینی تاثیر داشته باشند. یکی از مهم‌ترین این عوامل میزان قدرت یخچال است. برای مثال در صورتی که قصد دارید از محصولات گوشتی را در یخچال نگه‌داری کنید باید میزان قدرت یخچال همانند فریزر باشد تا مواد پروتئینی شما در سلامت کاملا نگه‌داری شوند. پس در هنگام خرید به به کمپرسور و قدرت سرما سازی یخچال صنعتی خود توجه زیادی داشته باشید. در صورتی که قرار است شیرینی‌های خشک در یخچال ویترینی نگه‌داری شود، نیازی به موتور پرقدرت برای سرماسازی نیست.

سوالات متداول

این نوع یخچال صنعتی قدرت بسیار بالایی برای محافظت از مواد غذایی در برابر فاسد شدن دارد همچنین با توجه به ساختار ظاهری که دارد به خوبی مواد غذایی را در معرض دید قرار می‌دهد. همانطور که گفتیم یخچال‌های ویترینی در مدل‌های مختلفی ساخته می‌شود. یکی از محبوب ترین مدل‌های آن نیز، یخچال خوابیده است.

قیمت این یخچال‌ها به عوامل بسیار زیادی مرتبط می‌شود به همین دلیل باید در هنگام خرید به نیازهای خود و ویژگی‌هایی که یخچال و فریزرها دارند توجه بسیاری کنید.

 یکی از مهم‌ترین این عوامل میزان قدرت یخچال است.در هنگام خرید به به کمپرسور و قدرت سرما سازی یخچال صنعتی خود توجه زیادی داشته باشید. در صورتی که قرار است شیرینی‌های خشک در یخچال ویترینی نگه‌داری شود، نیازی به موتور پرقدرت برای سرماسازی نیست.