یخچال مکعبی قنادی

یخچال مکعبی یکی از مهم‌ترین یخچال‌های فروشگاهی است. همانطور که می‌دانید یکی از مهم ترین تجهیزات قنادی‌ها یخچال است. یخچال‌های قنادی در انواع مختلفی طراحی و تولید می‌شوند. این نوع یخچال با فوم پلی یورتان عایق بندی شده است در نتیجه به تثبیت دما کمک بسیاری می‌کند همچنین شیرینی‌ها و کیک‌ها در بهترین محیط نگه‌داری می‌شوند. همانطور که می دانید ظاهر فروشگاه و قنادی تاثیر زیادی بر افزایش فروش مجموعه دارد به همین دلیل است که صاحبان قنادی‌ها همواره به دنبال تجهیزاتی با ظاهری زیبا و متفاوت هستند. از طرفی یخچال‌های قنادی باید به شیوه‌ای باشند که مشتری بتواند دید کامل نسبت به شیرینی‌ها و کیک‌ها داشته باشد. یخچال مکعبی با ظاهری زیبا و اندازه‌ای متناسب، برای هر قنادی مناسب است. شما می‌توانید یخچال مورد نظر خود را در اندازه و ارتفاع دلخواه از سایت ویترین قنادی خریداری کنید.

معرفی یخچال قنادی

یخچال مکعبی یکی از انواع مدل‌های یخچال های قنادی است. یکی از انواع مدل‌های یخچال صنعتی، یخچال قنادی است. این نوع از یخچال‌ها برای نگه‌داری کیک و شیرینی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. یخچال‌های قنادی دارای مدل‌های مختلفی از جمله یخچال‌های مکعبی، یخچال ایستاده، یخچال ویترینی و … می‌شوند. مهم‌ترین نکته در ساخت این یخچال‌ها، عایق کردن آن‌ها است که در نتیجه به تثبیت دما و تازه نگه‌داشتن کیک‌ها و شیرینی ها کمک می‌کند. یخچال‌های مکعبی و دیگر یخچال‌های قنادی در دو مدل موتوردار و بدون موتور ساخته می‌شوند.

یخچال مکعبی - ویترین قنادی

انواع یخچال‌های قنادی

یخچال مکعبی - ویترین قنادی

یخچال مکعبی همانطور که گفتیم از جمله یخچال‌های قنادی است. یخچال قنادی به دو مدل با موتور و بدون موتور تقسیم می‌شود. در ادامه به بررسی هر یک از مدل‌ها می‌پردازیم. یخچال‌های قنادی که دارای موتور هستند معمولا برای نگه‌داری شیرینی‌های تر، کیک، خامه، نان‌های فانتزی و … استفاده می شود. در این نوع یخچال‌ها همچنین برای جلوگیری از هدر دادن سرما از فوم‌های عایق استفاده می‌شود. یخچال‌های قنادی بدون موتور معمولا برای نگه‌داری شیرینی‌های خشک استفاده می‌شود. از جمله معروف‌ترین مدل‌های این یخچال‌ها، یخچال‌های مکعبی اشاره کرد. در این نوع یخچال نیز عایق بندی شده است در نتیجه انرژی اتلاف نمی‌شود.

فریزر قنادی چیست؟

در کنار یخچال مکعبی و یخچال قنادی، فریزرهای قنادی نیز از جمله محصولات بسیار پرکاربرد در شیرینی فروشی‌ها هستند. این فریزرها علاوه بر داشتن بدنه استیل و عایق بندی شده از موتورهای پرقدرت دانفوس بهره گرفته‌اند در نتیجه قدرت بسیار زیادی دارند. همچنین برای سهولت در جا به جایی این نوع از فریزرها از پایه‌های چرخ‌دار در زیر آن استفاده شده است. این فریزرها معمولا دارای سه طبقه هستند و رنگ‌بندی‌های مختلفی نیز دارند که شما می‌توانید با توجه به سلیقه‌ای که دارید مناسب‌ترین آن را انتخاب کنید.

قیمت یخچال قنادی مکعبی

یخچال مکعبی همانطور که گفتیم از دیگر مدل‌های بسیار کاربرد برای شیرینی فروشی‌ها است. برای خرید این یخچال قنادی باید نکات بسیار مهمی را در نظر بگیرید تا بتوانید یک خرید مناسب داشته باشید. یخچال‌های مکعبی همانطور که می‌دانید داری اندازه‌های متفاوتی هستند و این دقیقا همان چیزی است که می‌تواند تاثیر زیادی بر روی قیمت آن‌ها داشته باشد. علاوه بر ابعاد یخچال، نوع کمپرسور و میزان قدرت آن در سرما سازی نیز می‌تواند در قیمت‌گذاری این نوع یخچال قنادی تاثیر داشته باشد. شما می‌توانید به صورت سفارشی یخچال مکعبی خود را در ابعاد دلخواه و با کمپرسور مورد نظر طراحی کنید.

برای خواندن مطالب درباره یخچال ویترینی

دمای یخچال شیرینی

تنظیم دمای مناسب انواع یخچال شیرینی اهمیت زیادی دارد. مواد تشکیل دهنده ی شیرینی خیلی حساس و فاسد پذیر هستند از این روی نگهداری آنها در یک دمای مطلوب بسیار حائز اهمیت است و عدم توجه به آن موجب خراب شدن مواد غذایی در یخچال می شود. اگر دمای یخچال بیش از حد کم و یا بیش از حد زیاد باشد، در هر دو صورت منجر به فاسد شدن مواد غذایی میشود که این میزان دما در یخچال ها براساس شرایط و مواد غذایی قابل تنظیم است. دمای این یخچال ها عمدتا بالای صفر بوده و اکثرا  از آن ها برای نگه داری کیک و شیرینی های تر مورد استفاده قرار می گیرد. پایین تر آوردن درجه یخچال در فصل گرم و بالا بردن آن در فصل سرد می تواند مناسب باشد. بنابراین با طراحی و عایق بندی صحیح و اصولی میتوان دما را ثابت کند و عملکردی مناسب را ارائه دهد تا شیرینی ها در بهترین حالت شوند و در طولانی مدت مانع خشک شدن کیک و شیرینی شود.

ابعاد یخچال های شیرینی فروشی

ابعاد یخچال های شیرینی به توجه به نیاز افراد متغیر می باشد و مشتریان می توانند ابعاد و متراژ مورد نظر خود را سفارش دهند، ابعاد استاندارد دستگاه ها با طول یک متر، یک و نیم متر، و دو متر با ارتفاع یک و نیم متر و عمق استاندارد ۷۰ سانتی متر تهیه می شوند.

خرید یخچال مکعبی

یخچال مکعبی کاربردهای بسیار زیادی دارد که شما را برای خرید این یخچال قنادی ترغیب می‌کند. این نوع یخچال مکعبی نه تنها برای قنادی‌ها استفاده می‌شود بلکه بسیاری از سوپرمارکت‌ها، قصابی‌ها و … نیز از یخچال‌های مکعبی برای نگه‌داری مواد فاسد پذیر استفاده می‌کنند. همچنین از این یخچال برای نگه‌داری شیرینی‌های خشک و نان فانتزی نیز استفاده می‌شود. تفاوت این مدل با مدل‌هایی که برای نگه‌داری کیک و شیرینی استفاده می‌شود، در موتور و کمپرسور آن است. پس در هنگام خرید این یخچال ویترینی حتما به میزان سرما سازی موتور آن توجه کافی داشته باشید. 

به طور کلی، خرید یخچال شیرینی نیازمند دقت زیادی می باشد تا بتوانید از بین انواع آن بهترین نوع متناسب با محصول و محیط مورد نظرتان را تهیه کنید. به این منظور می توانید از دو راه یا از طریق مراجعه حضوری به فروشگاه های مورد نظر که بهترین تولید کنندگان یخچال شیرینی می باشند و یا سایت های اینترنتی محصول مورد نظر خود را با مشورت کارشناسان موجود در حوزه این محصولات را با کیفیت و قیمت مناسب تهیه کنید. همچنین اغلب مشتریان در هنگام  خرید زمان زیادی را صرف می کنند تا بتوانند با کیفیت ترین محصول را تهیه کنند که از قیمت مناسبی نیز برخوردار باشد. مجموعه ویترین قنادی نیز توانسته با تولیدات با کیفیت خود، بستری برای خرید با کیفیت ترین انواع یخچال قنادی را با قیمتی مناسب فراهم آورد. همچنین می توانید برای آشنایی با انواع یخچال شیرینی و قیمت آن با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید. 

سوالات متداول

 یخچال قنادی به دو مدل با موتور و بدون موتور تقسیم می‌شود. یخچال‌های قنادی که دارای موتور هستند معمولا برای نگه‌داری شیرینی‌های تر، کیک، خامه، نان‌های فانتزی و … استفاده می شود. . یخچال‌های قنادی بدون موتور معمولا برای نگه‌داری شیرینی‌های خشک استفاده می‌شود.

. یخچال‌های مکعبی همانطور که می‌دانید داری اندازه‌های متفاوتی هستند و این دقیقا همان چیزی است که می‌تواند تاثیر زیادی بر روی قیمت آن‌ها داشته باشد. علاوه بر ابعاد یخچال، نوع کمپرسور و میزان قدرت آن در سرما سازی نیز می‌تواند در قیمت‌گذاری این نوع یخچال قنادی تاثیر داشته باشد.

فریزرهای قنادی نیز از جمله محصولات بسیار پرکاربرد در شیرینی فروشی‌ها هستند. این فریزرها علاوه بر داشتن بدنه استیل و عایق بندی شده از موتورهای پرقدرت دانفوس بهره گرفته‌اند در نتیجه قدرت بسیار زیادی دارند. همچنین برای سهولت در جا به جایی این نوع از فریزرها از پایه‌های چرخ‌دار در زیر آن استفاده شده است.