تاپینگ بستنی

تاپینگ بستنی درواقع نسل جدیدتر فریزرهای بستنی می باشد. این یخچال ها هم از نظر کارایی و کارکرد مناسب تر و هم از نظر ظاهری شکیل و زیباتر می باشد. گروه صنایع برودتی آزادی سالیان سال است، که به تولید این محصول پرداخته است. و مدل ها و نمونه های منحصر به فردی را ارایه نموده است. البته تاپینگ فست فود هم نوع دیگر تاپینگ ها می باشد.

 

اگر برای خرید بستنی‌های میوه‌ای و اسکوپی به بستنی فروشی‌ها مراجعه کرده باشید.مطمئنا تاپینگ بستنی را که جهت به نمایش گذاشتن انواع بستنی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد را مشاهده کرده‌ اید. که در مدل ها و نمونه های مختلف و جذاب در ویترین مغازه ها قرار می گیرند.
یک مدل جذاب آن مدل دارای پنل رقص نور می باشد. که جلوه . جذاب‌تری را جهت خرید بستنی‌های متنوع فراهم می‌کند.
و جذابیت خاصی را به محصولات عرضه شده در تاپینگ بستنی هدیه می‌کند.

تاپینگ بستنی

تاپینگ فست فود(سالاد بار)

تاپینگ فست فود
تاپینگ فست فود

بیشترین کاربرد کانتر سرد در خطوط سلف سرویس و خطوط سرد و گرم رستوران ها می باشد، دررستوران ها از آن برای ارایه انواع دسر و سالاد استفاده می گردد.

برای چیدمان انواع سالاد درفست فودها و فودکورت ها و اینکه همیشه سبزیجات تازه و باکیفیت داشته باشیم. ما به یک کانتر سرد که آن را به شکل سالادبار طراحی کنیم نیازمندیم.
ما میتوانیم با کم نمودن عمق وان کانتر سرد، ازآن به عنوان کانتر نوشابه استفاده نموده و انواع نوشیدنی را به صورت خنک درمعرض دید مشتریان قرار دهیم که با این کار جذابیت ویژه ای نیز به سلف سرویس خود داده ایم:

حتی شما ممکن است ایده ای در ذهن داشته باشد که از نظرتان غیر قابل ساخت باشد و لی ما با کمک نیروهای زبده و متخصص خود تاپینگ بستنی مورد نظرتان را با بهترین کیفیت و از متریال درجه یک و به روز و به زیباترین حالت ممکن خواهیم ساخت و جلوه کسب و کار و فروشگاه شما را هرچه بیشتر به روز خواهیم کرد.

برای خواندن مطالب درباره یخچال قنادی

همچنین صنایع برودتی آزادی به جز  تاپینگ بستنی و تاپینگ فست فود، انواع و اقسام تاپینگ های دیگر و سفارشی و همچنین یخچال قنادی و میزکار قنادی را تولید می نماید، که نمونه های آن را می توانید در قسمت پروژه ها ملاحظه نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات با ما در تماس باشید: